PRINOVA TÜRKIYE

Hammadde Tedarik uzmanlarımızla çalışın

Onlarca yılın tecrübesini getiriyoruz

 

Dünyanın en büyük fonksiyonel hammadde tedarikçilerinden biri olarak, premiks ve tekil ürün hizmetleri gibi entegre çözümler sağlıyoruz. İçerikler, müşteriye özel hizmetler ve pazar uzmanlığını tek elden sunabilen bir iş ortağı olarak Prinova, konsept aşamasından ürünün tamamlanmasına kadar tüm süreçte  ürününüze değer katar.

 Uzman Piyasa Görüşleri

Başarılı ürün tedarik süreci, sadece ne alacağınızı bilmekle değil, aynı zamanda ne zaman alacağınızı bilmekle de ilgilidir. Küresel ağımız ve güçlü yerel pazar ilişkilerimiz, hammadde kullanılabilirliği ve pazar eğilimleri hakkında bize gerçek zamanlı öngörüler sağlamaktadır. İçerik seçiminden formülasyona kadar her adımda size benzersiz uzman rehberliği sunuyoruz.

 

 


Yılları Aşan Güvenilirliği ile Hammadde Tedarik Zinciri

Üreticilere ulaşma konusundaki uzmanlık işimizin temel taşıdır. Çin ve Hindistan gibi önemli tedarik üslerindeki üreticilerle 30 yılı aşkın süredir çalışıyoruz. O zamandan bu yana kaliteyi, sorumluluğu ve güvenilirliği garanti etmemizi sağlayan ağlar kurduk. Bir Prinova müşterisi olarak, hammadde tedariği ve mevzuat zorluklarını aşma konusundaki onlarca yıllık uzmanlığımızdan faydalanırsınız.

 

 Her Çeşit Uygulama İçin Yüksek Kaliteli Malzemeler

Temel Fonksiyonel Bileşenlerin Dünya Lideri Tedarikçisi

 

30 yıllık deneyimimizle hammadde dağıtımında bir lider olarak, geniş bir ürün portföyü sunmakta olup, ana kategorilerde pazar lideri konumuna sahibiz.

Prinova'nın gıda sınıfı amino asitler, vitaminler, tatlandırıcılar ve bitki bazlı proteinler portföyü, dünyadaki en büyük ve en kapsamlı portföydür. Prinova, çeşitli uygulamalarda fonksiyonel ve besleyici ürünler için 2.000'den fazla içerik sunmaktadır.

 

 • Asitler ve Asitlik Düzenleyiciler
 • Katkılar ve Koruyucular
 • Amino Asitler
 • Aroma Kimyasalları
 • Botanik Ekstraktlar
 • Markalı İçerikler
 • Uçucu yağlar
 • Hidrokolloidler ve Kıvam Arttırıcılar
 • Nutrasötik İçerikler
 • Proteinler
 • Tatlandırıcılar
 • Vitaminler

 

Aroma Kimyasallarımız ve Esansiyel Yağlarımızla Duyularınızı Harekete Geçirin

Esansiyel yağ ve aroma kimyasalları tedarik ihtiyaçlarınızla bırakın Prinova ilgilensin. Lider bir distribütör olarak 30 yıllık tecrübemizle, dünyanın her yerindeki en kaliteli ürünlere ulaşabiliyoruz. Belirsizliği ortadan kaldırabilmeniz için mevcut uzun vadeli, sabit fiyatlı sözleşmelerle doğru zamanda doğru satın alma kararlarını almanıza yardımcı olacağız. Size kapsamlı esansiyel yağlar, organik esansiyel yağlar ile birlikte, doğal ve sentetik aroma kimyasalları sunuyoruz. Portföyümüzdeki bu ürünler koku, aromaterapi, yiyecek, içecek, ilaç ve kişisel bakım dahil olmak üzere çok çeşitli uygulamalarda üstün tat ve koku sağlamaktadırlar.

 

Botanik Ekstraktlarımız ile Yenilikçi Ürünler Yapın

Prinova yalnızca, ürün kalitesini ve bütünlüğünü sağlayan en yüksek kalitede botanik özlerin güvenilir üreticileriyle çalışmaktadır. Üreticilerimizin en son araştırma ve geliştirmeleri sayesinde, hem standartlaştırılmış hem de müşteriye özel ekstraktların yanı sıra yeni ve yenilikçi ürünler sunabilmekteyiz. Nutrasötik, kozmetik, gıda ve içecek ve sporcu beslenmesi uygulamaları için ürünler mevcuttur. Aşağıdaki ürünler ekstrakt portföyümüzün temelini oluşturmaktadır. Size uygun ekstrakt aşağıda listelenmemişse, lütfen bizimle iletişime geçin.

 

Gıda ve İçecek Hammaddeleri

Gıda ve içecek endüstrilerine, tamamı en son kalite standartlarında faaliyet gösteren birincil üreticilerden temin edilen, geniş bir yelpazede hammaddeler tedarik etmekteyiz. Sektördeki tecrübemiz ve bilgimiz, büyük üreticilerle olan güçlü ilişkilerimiz ile birleştiğinde, müşterilerimize kendi niş pazarlarında üstün bir konumda kalmalarına destek olmaktayız.


 

Ezber Bozan Sporcu Beslenme Ürünleri

İster atletik performansı en üst düzeye çıkaran, ister yalnızca genel sağlığı ve zindeliği destekleyen ürünler yaratmak isteyin, bizi ekibinizde isteyeceksinizdir. Prinova, 2.000'den fazla yüksek kaliteli içerik, amino asitler gibi kategorilerde lider konum ve birinci sınıf uzmanlıkla, rekabette öne çıkan yenilikçi ürünler yaratmanıza yardımcı olmaktadır. Ürünlerimiz, sakızlar, içecekler, kapsüller, tabletler ve karıştırmaya hazır tozlar dahil olmak üzere çeşitli spor ve yaşam tarzı beslenme uygulamaları için idealdir.

 

 

Yüksek Kalite Vitaminler ve Türevleri ile Daha Fazlasını Elde Edin

İnsan ve hayvan sağlığı için gerekli olan yüksek kaliteli mikro besinlerin kapsamlı seçimi ve güvenilir tedariği ile vitamin ve türevlerinde bir dünya lideriyiz. Dünyanın en büyük gıda sınıfı tekli vitamin portföyüyle, ihtiyacınız olan ürüne, ihtiyacınız olduğu anda sahip olacağımıza dair güvenimiz tam. Güçlü pazar konumumuzdan, büyük stoklarımızdan ve çeşitli ana tedarikçi ağımızdan yararlanarak tedarik zinciri oynaklığına maruz kalma riskinizi azaltın. İşinizde kesinlik ve istikrar oluşturmak için sabit fiyatlı ve uzun vadeli sözleşmelerimizden yararlanın.

 

 

Evcil Hayvan Maması, Hayvan Yemi ve Su Ürünleri Hammaddeleri

Hem evcil hem de besi hayvanlarının sağlığını ve gelişimini iyileştirmeye yardımcı oluyoruz, sonuçta sağlıklı kalmak için besinlere ihtiyaç duyan sadece insanlar değil! Vitaminler, amino asitler, antioksidanlar, nutrasötikler ve diğer birçok gıda sınıfı katkı maddesinin önde gelen global tedarikçisi olarak Prinova, evcil hayvan yemi ve besi hayvanı besleme ihtiyaçlarınızı karşılamak için iyi bir konumdadır. Hayvan yemi endüstrisi için birçok FAMI-QS onaylı ürünümüz mevcuttur.

 


 

Başlamaya hazır mısınız? Uzmanlarımızla iletişime geçin! Ekibimizle İletişime Geçin